Про центр

Ми створювали відділ ад’ювантних методів лікування пухлин ЦНС ДУ "Інститут нейрохірургії ім.акад.А.П.Ромоданова НАМН України", щоб зробити доступними в Україні сучасні види лікування, які використовуються в провідних західних клініках. Ми хочемо, щоб у наших пацієнтів не було необхідності їхати на лікування в інші країни, далеко від своїх близьких. Ми хочемо, щоб гідна і відповідальна медична допомога була доступна і в нашій країні.

Ми дотримуємося принципів доказової медицини та використовуємо сучасні хірургічні, хіміотерапевтичні, інтервенційні і інші методи лікування відповідно до європейських стандартів. Ми доклали багато сил для того, щоб знайти і зібрати під одним дахом висококласних лікарів, які використовують у своїй роботі найсучасніші методики.

Коли створювався наш відділ, ми тісно співпрацювали з провідними державними та приватними онкологічними клініками, що знаходяться не тільки в Україні, але також і в США, Західній Європі (Швейцарії та Німеччини) та Ізраїлі. І досі ми будуємо свою роботу на тісній взаємодії з провідними зарубіжними лікарями та клініками. Якщо людина вибирає лікування за кордоном, то західні колеги спокійно довіряють нам продовження терапії та реабілітацію, коли пацієнт повертається до України. Ми використовуємо тільки оригінальні препарати, поставлені безпосередньо з Європи та Америки.

Медична допомога

Ми приймаємо пацієнтів з онкологічними захворюваннями на різній стадії, навіть з найважчими ускладненнями. У відділ ад’ювантних методів лікування пухлин ЦНС проводить:

  • хіміотерапію та променевою терапією злоякісних пухлин
  • головного мозку,
  • пухлин молочної залози,
  • легень,
  • меланом,
  • лімфом.

Керівник відділу є також оперуючим хірургом, тобто, якщо необхідно хірургічне лікування - доступно. Можливо також проведення діагностичної біопсії.

Всі необхідні поточні дослідження, в т.ч. КТ, МРТ - доступні.