Про відділ

Ми створювали відділ ад’ювантних методів лікування пухлин ЦНС, щоб зробити доступними в Україні сучасні види лікування, які використовуються в провідних західних клініках. Ми хочемо, щоб у наших пацієнтів не було необхідності їхати на лікування в інші країни, далеко від своїх близьких. Ми хочемо, щоб гідна і відповідальна медична допомога була доступна і в нашій країні.

Ми дотримуємося принципів доказової медицини та використовуємо сучасні хірургічні, хіміотерапевтичні, інтервенційні і інші методи лікування відповідно до європейських стандартів. Ми доклали багато сил для того, щоб знайти і зібрати під одним дахом висококласних лікарів, які використовують у своїй роботі найсучасніші методики.

Коли створювався наш відділ, ми тісно співпрацювали з провідними державними та приватними онкологічними клініками, що знаходяться не тільки в Україні, але також і в США, Західній Європі (Швейцарії та Німеччини) та Ізраїлі. І досі ми будуємо свою роботу на тісній взаємодії з провідними зарубіжними лікарями та клініками. Якщо людина вибирає лікування за кордоном, то західні колеги спокійно довіряють нам продовження терапії та реабілітацію, коли пацієнт повертається до України. Ми використовуємо тільки оригінальні препарати, поставлені безпосередньо з Європи та Америки.

Підхід

Ми вважаємо своїм обов'язком просвіщати пацієнтів та їх рідних. Ми намагаємося докладно пояснювати, як правильно поводитися при наявному захворюванні, чому один спосіб лікування вірний, а інший - ні. При цьому нам важливо, щоб пропонована тактика лікування була зрозумілою і відповідала цілям та інтересам хворого.

Наше завдання - зробити пацієнтів та їх близьких нашими союзниками і партнерами в лікуванні хвороби, а не безапеляційно призначати те, що ми вважаємо правильним самі. Разом з тим ми є прихильниками строго доказової, науково обгрунтованої медицини.

Медична допомога

Ми приймаємо пацієнтів з онкологічними захворюваннями на різній стадії, навіть з найважчими ускладненнями. У відділ ад’ювантних методів лікування пухлин ЦНС проводить: хіміотерапію та променевою терапію злоякісних пухлин головного мозку, пухлин молочної залози, легень, меланом, лімфом.

Керівник відділу є також оперуючим хірургом, тобто, якщо необхідно хірургічне лікування - доступно. Можливо також проведення діагностичної біопсії.

Всі необхідні поточні дослідження, в т.ч. КТ, МРТ - доступні.

Fast Service

Aenean nonummy hendrerit mauris. Phasellus porta. Fu sce suscipit varius mi. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Детальніше